• Wpisów: 706
  • Średnio co: 2 dni
  • Ostatni wpis: 214 dni temu, 00:36
  • Licznik odwiedzin: 20 339 / 2020 dni
 
rudzielec10
 
Kladzia22: Jeżeli ktoś jeśli jest ktoś zainteresowany prowadzę od jakiegoś czasu bloga , na którym poruszam treści które każdy z nas w życiu doświadczył . Udostępnię w poście link i ostatni wpis :) ZAINTERESOWANYCH ZAPRASZAM ! kladzia24.blogspot.com/
Można olewać chemię i pisać o związkach . Związek - moim zdaniem jest to coś pięknego , cudownego , unoszącego ponad przestrzeń . To dwoje ludzi którzy kochają się , poświęcają sobie jak najwięcej uwagi , są dla siebie nawzajem oparciem w każdej sytuacji , to druga połówka , to przyjaciel / przyjaciółka , osoba której jesteśmy w stanie zaufać na tyle , żeby otwierać się przed nią każdego dnia więcej i więcej . Związek to też inne mankamenty , które dopełniają dwoje ludzi . Pocałunki , przytulanie , głaskanie po policzku , dotykanie , całowanie w czoło , seks ( każdy może to skrytykować , ale nie oszukujmy się jeśli dwoje ludzi się kocha to rzecz jasna kochają się ) a to chyba jedna z tych sytuacji kiedy otwieramy się bezgranicznie wobec partnera czy też partnerki . To chwila kiedy jesteśmy w stanie wyczuć każdy zmysł , każdy dotyk , wszystko wydaje się wtedy takie perfekcyjne . Takie doskonałe . Idealne .
Każdej osobie z osobna może brakować takich uniesień nawet kiedy ktoś własnie wiąże się z drugą osobą . To nie jest tak , że tylko osobom samotnym brakuje poczucia bezpieczeństwa , dotyku , spojrzenia namiętnego w oczy i NAJWAŻNIEJSZEGO W TYM WSZYSTKIM SŁOWA KOCHAM CIĘ . Tak dobrze słyszeć te słowa . Są tak nieograniczenie perfekcyjne , W nich zawiera się cała swoistość związku . W nich można odkryć wszystko . Drugie dno . Drugą osobę . Jak wiele radości daje wypowiedziane je przez osobę na , której nam zależy i jest dla nas całym światem . Niektórzy czekają na te słowa latami . Niektórzy potrzebują chwili to kwestia czasu aby je usłyszeć lub wypowiedzieć . Do czego zmierzam ?, Do tego , że tak naprawdę dwie osoby powinny być blisko siebie . Najbliżej jak się da . Czasami można żałować niektórych decyzji przez całe swoje życie . Czasem warto zastanowić się 100 razy a nawet 200 czy na pewno to jest jedyne rozwiązanie . Czy to jedyne wyjście ?. Ale kto przemyśli od razu ten najważniejszy fakt . Kto jest w stanie od razu to zrobić . Zazwyczaj padają słowa " Co ja zrobiłam ?/ Co ja zrobiłem ?. Mogłam /Mogłem przemyśleć to 100 razy , nastepnym razem zastanowię sie nie dwa nie trzy razy a 10 albo 100 ." Dlaczego ludzie lubią popełniać błędy ??? (...)

Nie możesz dodać komentarza.