• Wpisów:706
  • Średnio co: 2 dni
  • Ostatni wpis:214 dni temu
  • Licznik odwiedzin:20 342 / 2020 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Można cierpieć, wyć z bólu, uderzać pięścią w ścianę, krzyczeć lub pragnąć odebrać sobie życie. Można pytać Boga, dlaczego. Można upijać się do nieprzytomności, uciekać z tego miejsca, odciąć się od ludzi. Można cierpieć, wiem o tym. Zastanawiam się tylko czy istnieje jakaś granica. Może każdy człowiek ma swój limit bólu i pewnego dnia przyjdzie taki moment, że nie wydarzy się już nic złego. Może trzeba wypłakać się aż do wyczerpania, upić do nieziemskiej nieprzytomności, przeżyć próbę samobójczą i dopiero wtedy będzie wspaniale. Wtedy dopiero będzie można zacząć żyć.
  • awatar Kladzia22: @Ciekawostki Rockowe: Najwięcej mówią Ci co wiedzą najmniej . Leje na to ciepłym moczem :) .
  • awatar Ciekawostki Rockowe: Albo przestać się nad sobą rozczulać i zacząć normalnie żyć?
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Poddanie sie złu , odrzucenie wartości moralnych , nienawiść do drugiego człowieka , obojętność na drugiego człowieka , obojętność na śmierć , traktowanie drugiego człowieka jako przedmiot . Destrukcyjne zmiany , utracony sens życia .
  • awatar Gość: Obudź się, który śpisz, a zajaśnieje Ci Chrystus... i znajdziesz sens zycia, miłość i radość.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Tragizm .Miłość przynosząca okropny przeszywający ból . Pierwsze niepowodzenia , kolejne większe , czas rozterki , kształtowanie siebie , każde doświadczenie ból , oczekiwanie na śmierć , Współistnienie ze śmiercią , czas wewnętrznej degradacji , nie ma dobrej relacji , groza doświadczeń . / Młodość
 

 
“Śmierć jest straszna, ale nie dla tych, którzy odchodzą, tylko dla tych, którzy zostają.”
 

 
“Skłamałbym mówiąc, że chce się z Ciebie wyleczyć”
— SzUsty Blend (via ostatnia-lza)
 

 
"Pierwszy, który przeprasza jest najodważniejszy.
Pierwszy, który wybacza jest najsilniejszy.
 

 
"I potem, dużo później zostaniesz sam, z dziurą jak po kuli, i możesz wlać w tą dziurę dużo, bardzo dużo mnóstwo cudzych ciał, substancji i głosów, ale nie wypełnisz, nie zamkniesz, nie zabetonujesz, nie ma chuja."
 

 
Moja ukochana zachorowała. Stała się nerwowa ze względu na problemy w pracy, życie osobiste, niepowodzenia i dzieci. Schudła 15 kg i ważyła zaledwie 45 kg. Wyglądała na wychudzoną i bez końca płakała. Daleko jej było do szczęśliwej kobiety. Cierpiała na uporczywe bóle głowy, bóle serca, bóle nerwowe w plecach i żebrach. Nie mogła spać, zasypiała dopiero nad ranem i cały dzień czuła się zmęczona. Nasz związek stanął pod znakiem zapytania. Jej uroda gdzieś uleciała pozostawiając ją w samotności. Sińce pod oczami pogłębiały się, jej głowa się trzęsła, a ona sama przestała o siebie dbać. Odrzucała propozycje filmowe, nie przyjmowała żadnej roli. Straciłem nadzieję i zacząłem się zastanawiać nad separacją…

Ale wtedy zdecydowałem się działać. Przecież miałem najpiękniejszą kobietę na świecie. Piękność, do której wzdycha połowa mężczyzn i kobiet na ziemi, a ja byłem tym, który ma przywilej zasypiać u jej boku i ją przytulać. Zacząłem ją zasypywać kwiatami, pocałunkami, komplementami. Zaskakiwałem w każdej minucie. Dawałem prezenty I żyłem dla niej. Publicznie wypowiadałem się jedynie o niej. Skupiłem się wyłącznie na niej. Chwaliłem przed nią samą, a także przed przyjaciółmi. Nie uwierzycie, lecz ona rozkwitła. Poczuła się lepiej. Przybrała na wadze, jej nerwowość stała się przeszłością, a ona sama pokochała mnie mocniej niż kiedykolwiek. Nie miałem pojęcia, że może kochać aż tak mocno.

I wtedy zrozumiałem ważną rzecz: kobieta jest odzwierciedleniem mężczyzny. Jeśli prawdziwie ją kochasz, stanie się dla ciebie wszystkim.

"
- Brad Pitt (via asumpt)
(via chce-mniej)